Miluji styl 1. republiky. Vy také? Pak jste zde správně!

Proč Gabra a Málinka? Prostě, je to mé oblíbené čtení a shodou životních náhod jsem zakotvila v Přístavu, ve Valašském Meziříčí. Asi 50m od domku, kde tyto dvě mé oblíbené hrdinky žily.


Sbírám vše, co se točí okolo starých časů. A vidím, že se k této době mnoho lidí vrací. Líbí se nám zdobené hrníčky a talíře, nebo hodiny, nábytek apod. Navštivte také mou Galerii Krásno .   A tak mne napadlo pro vás vytvořit také receptář, kde jsem využila rady a reklamy ze starých časopisů, které také sbírám. Možná se divíte, že zde naleznete také Dezinfekční gel - Růženka. Ale to vyplývá z mého původního povolání, chemika. Takže jsem pro vás připravila dezinfekční směs, za přijatelnou cenu, a to v balení 0,5l, 100ml a 50ml(do kabelky). A, aby to zapadalo do mého konceptu, dala ji jméno Růženka, samozřejmě protože voní po růžích. Zatím zde není mnoho výrobků, ale budu nabídku rozšiřovat. Máte však jistotu, že jsou to originály, které jinde nenajdete.


Pokud vás moje nabídka zaujala, děkuji za nákup. Pokud chcete navštívit můj obchůdek osobně a zažít atmosféru začátku minulého století, ráda si s vámi popovídám. Děkuji za vaši návštěvu zde, i za případný nákup.

Krásný den vám přeje

                                                                                  Taťána Míčková Muchová